Královéhradecký kraj

Jak se peklo probouzí 2018

31. 12. 2018


Název projektu:
Jak se peklo probouzí aneb jak se čerti na zem za dětmi chystají
Kód aktivity: 18SMRU1-0042

Z letošního grantu od Královéhradeckého kraje jsme pořídili zejména odměny pro děti - nafukovací míče do vody. Tato odměna se dávala na stanovišti v ,,Pokojíčku U Rarášků", kde si čerti s dětmi pohráli a také si s nimi zaházeli s míčem, aby bylo jasně vidět, že čerti v pekle mají podobnou zábavu jako děti na zemi a nejsou jenom zlí.

Kromě zmiňovaného Pokojíčku se děti do Pekla dostali skrz Pekelnou bránu, kde strážil spící čert a ony ho musely probudit. Dostali se do Čertovské koupelny, kde čertům radily, jak si správně čistit zuby a dostaly tam zubní kartáček. Hlavním a posledním stanovištěm byla ,,Luciferovna“ – Pekelný sál, kde trůnil sám vládce pekel. S dětmi si promluvil o jejich hříších, na váze hříchů je nechal převážit a pak po zazpívání společné písně s Luciferem je propustil zase na Zemský povrch. Děti si od Lucifera vysloužily svíčku – kdyby zase zlobily, plyšáka jako odměnu a Pergamen, aby je strážce Pekla pustil na Zem.

Celkový rozpočet projektu: 66 378,98 Kč
Schválená dotace: 28 000,- Kč
Termín realizace: říjen 2018

                                               

Projekt "Jak se peklo probouzí aneb jak se čerti na zem za dětmi chystají" byl realizován za finanční podpory Královehradeckého kraje.

Zpět

významní partneři